Zdjęcia, które zachwycają internautów

Wykorzystując sieć można przekazywać miliony informacji, a także udostępniać w zasadzie dowolne typy multimediów, zarówno te dynamiczne, jak i statyczne. Rozwiązań w tym zakresie jest bardzo wiele. Jednym z mediów, które bardzo łatwo znaleźć w sieci są zdjęcia.

Fotografie zapisane w formatach cyfrowych można dziś przekazywać sobie z rąk do rąk. Umożliwiają to nowoczesne aparaty fotograficzne – zarówno lustrzanki jak i kompakty, ale także coraz lepsze aparaty wbudowane w telefony komórkowe. Ludzie wymieniają się zdjęciami poprzez portale społecznościowe, a także specjalne serwisy skupiające się na publikacji i ocenie fotek przez społeczność.

Najbardziej znanym projektem tego rodzaju jest Instagram, na którym swoje prace zamieszczają nierzadko bardzo uzdolnieni artyści. Ich zdjęcia robią furorę i dość powszechnie firmy czy studia poszukujące doskonałych fotografów zaglądają właśnie na ten portal. Stanowi on gigantyczne portfolio tysięcy twórców z całego świata, którzy dzięki swoim talentom zyskują niemałe uznanie odbiorców.

News Reporter
Tutaj możecie się czegoś dowiedzieć na temat autora ! Pozdrawiam ! Przykładowy tekst