Syrena to nie Garbus

W Polsce auta marki Syrena, czyli popularne Syrenki, po dziś dzień wspominane są z nostalgią. Czasami można je jeszcze spotkać na ulicach naszych miast, jednak są to raczej sporadyczne przypadki, ponieważ model ten od wielu lat nie jest już produkowany.

Czy Syrenka ma szansę ponownie pojawić się na rynku motoryzacyjnym w nowej wersji, tak jak znakomicie zrobił jeszcze starszy od niej Volkswagen zwany Garbusem? Zdaje się, że nie. Różnica pomiędzy Syrenką i Garbusem jest zasadnicza – niemieckie auto zdobyło popularność niemal na całym świecie, podczas gdy duma naszej powojennej motoryzacji znana jest tylko lokalnie.

Pewnie można spotkać miłośników naszej Syrenki w różnych zakątkach świata, jednak ogółem stanowią oni raczej niewielką grupę. Z Garbusem jest zupełnie inaczej – jego znają praktycznie wszyscy.

Dlatego też wznowienie produkcji tego modelu w nowej wersji miało szansę zakończyć się sukcesem komercyjnym i tak też się zakończyło. Na Syrence po prostu nie da się aż tyle zarobić, więc jej wznawianie jest nieopłacalne.

News Reporter
Tutaj możecie się czegoś dowiedzieć na temat autora ! Pozdrawiam ! Przykładowy tekst