Nowy Mustang na pięćdziesięciolecie

Niewiele jest tak popularnych modeli samochodów, jak Ford Mustang. Jego nazwę słyszeli nawet ci, którzy nigdy nie widzieli jego zdjęcia, a dla fanów motoryzacji jest to prawdziwa ikona.

Pierwszy Mustang opuścił fabrykę w 1964 roku, a pięćdziesiąt lat później możemy kupić jego nowoczesną wersję. Ford Mustang to kolejny z kultowych samochodów, który doczekał się „wznowienia”.

Oczywiście, tak samo jak w latach sześćdziesiątych, również dzisiaj jest to auto bardzo nowoczesne, piękne i niezwykle szybkie. Premiera nowej wersji tego pojazdu była bardzo huczna i miała miejsce na sześciu kontynentach.

Taki zabieg marketingowy nie był chyba jednak potrzebny, żeby o premierze było głośno. Przez pewien czas żył nią cały świat motoryzacji, a wiele osób z pewnością nie mogło się doczekać momentu ujrzenia nowego Mustanga.

Nowa wersja raczej nie zawiodła miłośników modelu – zebrała ona dość przychylne opinie wśród ekspertów. Słynny Mustang ma już pół wieku, ale zdaje się, że nie widać po nim oznak starzenia się.

News Reporter
Tutaj możecie się czegoś dowiedzieć na temat autora ! Pozdrawiam ! Przykładowy tekst